ZESPÓŁ
Szymon Ostrowski

Szymon Ostrowski

Dyrektor Zarządzający

Szymon dołączył do Newport Logistics Fund w 2021 roku jako Dyrektor Zarządzający celem postawienia i poprowadzenia działalności funduszu w Polsce i Europie.

Wcześniej Szymon pracował m.in. w banku inwestycyjnym Haitong, gdzie jako Dyrektor Wykonawczy odpowiadał za strukturyzowanie i realizowanie różnych transakcji z zakresu bankowości inwestycyjnej (M&A, DCM, ECM i structured finance), jak również w funduszu private equity SINO-CEEF, gdzie odpowiadał ze region CEE w tym za fundraising, poszukiwanie transakcji inwestycyjnych a także relacje z rządami krajów CEE. Wcześniej Szymon pracował również w banku ICBC, gdzie odpowiedzialny był za rozwój biznesu w krajach regionu CEE, oraz w banku Citi, gdzie pracował w różnych obszarach bankowości korporacyjnej w Polsce, Londynie i regionie CEE.

Szymon studiował w Polsce na UKSW i SGH oraz w Wielkiej Brytanii na Henley Business School.

Aleksandra Darczuk

Aleksandra Darczuk

Administrator Funduszu

Aleksandra dołączyła do Newport Logistics Fund w 2022 roku jako Administrator Funduszu. Zajmuje się działalnością operacyjną funduszu.

Wcześniej pracowała w banku Citi, gdzie zajmowała się obsługą transakcji funduszy inwestycyjnych oraz usprawnieniami procesów wewnątrz działu middle office organizacji. Wcześniej pracowała także w Center for European Policy Analysis (CEPA), gdzie zajmowała się organizacją konferencji.

Aleksandra studiowała na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkole Głównej Handlowej.

Daniel Raemy

Daniel Raemy

Członek Rady Nadzorczej

Daniel dołączył do Rady Nadzorczej Newport Logistics Fund we wrześniu 2022 roku oraz będzie członkiem Komitetu Inwestycyjnego Funduszu.

Daniel pracował przez ostatnie 13 lat dla wiodącego prywatnego banku szwajcarskiego J. Safra Sarasin. Jako CEO J. Safra Sarasin Polska, zbudował silną pozycję banku na polskim rynku i rozwinął sieć znajomości wśród polskich przedsiębiorców i liderów biznesu.

Wcześniej, Daniel pracował dla szwajcarskiego banku UBS AG, gdzie na przestrzeni 17 lat zajmował różne stanowiska w private bankingu w Szwajcarii, a następnie w Polsce. Daniel studiował w KV Zurich Business School w Szwajcarii i posiada dyplom Certified International Wealth Manager CIWM, AZEK, Switzerland.